آرشيو

رونمایی از بانک اطلاعات زنان در دوم اسفند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

بانک اطلاعات زنان روز دوشنبه دوم اسفندماه با حضور معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده رونمایی می شود.

اطهره نژادی معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان در گفت و گو با ایسنا افزود: معاون رئیس جمهور روز دوشنبه با ورود اطلاعات خود در بانک اطلاعات زنان،فعالیت این بانک را رسمیت می بخشد.

وی گفت: برای بارگذاری اطلاعات در این بانک، هر یک از زنان کشور می توانند با ورود به پورتال معاونت امور زنان و خانواده، به قسمت مربوط به بانک اطلاعات زنان وارد شوند و اطلاعات خود را وارد کنند.

نژادی تاکید کرد: تکمیل این بانک توسط زنان از گروه های مختلف، ضمن فراهم کردن امکان بررسی پتانسیل نیروی تخصصی زنان، زمینه بهره گیری از هر یک از تخصص ها در مواقع مقتضی را فراهم می کند.

وی افزود: در برخی موارد، موسسات، نهادها و مراکز مختلف در صدد استفاده از نیروهایی با تخصص خاصی هستند بنابراین وجود بانک اطلاعات زنان می تواند در بهره گیری این مراکز از تخصص زنان مؤثر باشد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان با بیان اینکه اطلاعات این بانک در سه سطح دسترسی تعریف می شود ،گفت: افراد هنگام ورود اطلاعات می توانند به دلخواه، سطح دسترسی به اطلاعات را مشخص کنند و چنانچه فرد مایل نباشد اطلاعاتی که وارد کرده، قابل دسترس برای عموم باشد، گزینه های دیگر را انتخاب می کند.

نژادی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا اطلاعات وارد شده در بانک اطلاعات زنان راستی آزمایی می شود، اظهارکرد: اگر نیاز به استفاده از تخصص خاصی داشته باشیم، اطلاعات وارد شده در آن زمینه را بررسی خواهیم کرد در غیر این صورت مسئولیت صحت داده ها به عهده وارد کننده اطلاعات است و البته در زمان های مختلف هم امکان ویرایش اطلاعات توسط خود شخص با نام کاربری و اسم رمزی که دریافت کرده وجود دارد.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

شماره 39 - فروردین ماه 1395

شماره 40 - اردی بهشت ماه 1395

شماره 41 - خرداد ماه 1395

شماره 42 - تیر ماه 1395

شماره 43 - مرداد ماه 1395

شماره 44 - شهریور ماه 1395

شماره 45 - مهر ماه 1395

فراخوان پذیرش مقاله

 
فصلنامه مطالعاتی صیانت از حقوق زنان با رویکرد حقوق و کرامت اسلامی بشر، دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 16051 می باشد. پایگاه های نمایه کننده مجله: نورمگز، مگیران، پرتال جامع علوم انسانی، کتابخانه اسناد ملی، سیویلیکا و ...
 
محورهای كلي مقالات با دو گرایش حقوق زنان و حقوق بشر در اين فصلنامه به اين صورت خواهد بود:
حقوق بشر
حقوق زنان
 حقوق بین الملل
حقوق خصوصی
 حقوق عمومی
حقوق کیفری
 
و سایر موضوعات حقوقی که مرتبط با اهداف و کارکردهای فصلنامه و با گرایش حقوق زنان و حقوق بشر باشد.
پژوهشگران گرامی می توانند مقالات مرتبط خود را از طریق سامانه اینترنتی به آدرس زیر ارسال نمایند.
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره‌های تماس:  02188800817   02188900837